Науково-виробниче підприємство
Товариство з обмеженою відповідальністю
"Кальві"

 

Колектив науково-виробничого підприємства “Кальві” існує понад 20 років. Тут об'єднаний кращий інтелектуальний потенціал в області хімії технологічних рідин, композиційних матеріалів та нафтопереробки західного регіону України: Львівській Фізико-механічний та Політехнічний інститути, Калуський концерн “Оріана”, Івано-Франківський завод Тонкого органічного синтезу (зараз фірма “Барва”) та ряд інших підприємств.

Ці передумови забезпечують нам місце серед лідерів вітчизняних підприємств в галузі розробки та виробництва широкого спектру технологічних середовищ для машинобудування.

Зокрема, наші змащувально-охолоджуючі рідини марки “Амініл” забезпечують високу антибактерицидну стійкість робочого розчину, а отже, набагато довший ніж в аналогів період експлуатації. У поєднанні з низькими концентраціями (від 0,3%) суттєво зменшуються витрати підприємства-споживача.

В рамках забезпечення послідовності технологічного циклу від заготовки до консервації готового виробу нами створено послідовний ряд технологічних рідин: механічна обробка в середовищі широкого спектру змащувально-охолоджуючих рідин (ЗОР) > промивка з одночасним між операційним захистом у водо- або оливорозчинних засобах > консервація у водо- або оливо розчинних консервантах.

Це водорозчинні промивно-пасивуючі середовища “ППС”, які використовуються перед, або після механічної обробки.

Це мастильні середовища різної в'язкості для промивки, міжопераційної або кінцевої консервації марки “ОКС”, які споживач може отримувати у вигляді концентрату-присадки до індустріальних мастил, дизельного палива або гасу. За бажанням споживача НВП “Кальві” поставляє готове до використання промивне або консерваційне середовище.

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ:

1. Унікальні анти бактерицидні властивості ЗОР
робочий розчин практично не загниває, і його заміна проводиться тільки по причині ремонту, очистки ємностей і станків від бруду і шламу і т.п.; строк експлуатації 0,5-3,0 роки.

2. Невеликий розхід концентрату за рахунок дуже низьких концентрацій робочого розчину в воді (від 0,3% до 3,0%).

3. Висока економічна ефективність
за рахунок низьких концентрацій тривалого терміну експлуатації робочого розчину.

4. Високі технологічні показники низькі сили різання висока чистота обробляючої поверхні.

Наші спеціалісти без додаткової оплати аналізують у Замовника ситуацію по використанню технологічних рідин і надають кваліфіковані консультації з оптимізації їх застосування.

Наші споживачі – це понад 100 промислових підприємств України. Найбільш характерні це Вінницький, Луцький та Харківський підшипникові заводи, Запорізькі АвтоЗАЗ, Мотор Січ, Дніпроспецсталь, Сніжнянський машинобудівний, Дрогобицький Автокрановий, Львівські Інструментальний, Конвеєрний, Автонавантажувач та багато інших.

 

Запрошуємо до співпраці регіональних дилерів

З найкращими побажаннями,
Директор ТзОВ НВП “Кальві”                                      Олег Макар

Юридична і поштова адреса:
вул.Княгині Ольги, 65/76
м.Львів, 79053

Адреса складу:
вул.Городоцька, 367
м.Львів

тел. (032) 295-07-23, 295-07-22

Надіслати лист
kalvi@utel.net.ua
© НВП "Кальві"
  goldweb